PROJELERİMİZ

ANKARA PARK VERA ALIŞVERİŞ MERKEZİ

ANKARA ili Yenimahalle ilçesinde bulunan BAŞKENT GRUP AŞ. ye ait, toplam 72.000 m2 inşaat alanına sahip Alışverişmerkezinin bütün projelerinin ve inşaatının yapılması.

KOCAELİ NCİTY ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Kocaeli ili İzmit ilçesinde bulunan KAYATÜRKLER AŞ. ye ait, toplam 27.000 m2 inşaat alanına sahip Alışverişmerkezinin Projelendirilip inşaat ve dekorasyonunun yapılması.

ANKARA ACİTY ALIŞVERİŞMERKEZİ

Ankara ili Yenimahalle ilçesinde bulunan A1 GRUP AŞ. ye ait, toplam 51.000 m2 ve 23.000 m2 inşaat alanına sahip Alışveriş merkezinin; ilk etap 51.000 m2 lik inşaat alanının iç dekorasyonunun projelendirilip yapılması. İkinci etap 23.000 m2 lik inşaatın bütün projelerinin ve inşaatının yapılması.

SAMATLI OYUNCAK GENEL MERKEZ BİNASI

Ankara ili Mamak ilçesinde bulunan, SAMATLI AŞ ye ait toplam 12.600 m2 inşaat alanına sahip genel merkez ve depo inşaatının bütün projelerinin ve inşaatının yapılması.

İGS MAĞAZALARI TÜRKİYE ŞUBELERİ

İGS MAĞAZACILIK AŞ şirketine ait, erkek giyim sektöründe Ülkemizin önde gelen firmalarından biri durumunda olan, İGS erkek giyim mağazalarının 2011 tarihinden itibaren bütün mağazalarının tasarım, proje ve dekorasyonunun yapılması işi.

KİMLİK MAĞAZALARI TÜRKİYE ŞUBELERİ

KAYATÜRKLER AŞ şirketine ait , ülkemizde departman store mağazacılığın önde gelen firmalarından olan Kimlik mağazalarının Türkiye ve Irak şubelerinin tasarım, proje ve dekorasyonunun yapılması işi.

KOCAELİ ANTİKKAPI RESTAURANT

Kocaeli ili İzmit ilçesinde bulunan toplam kapalı inşaat alanı 2.600 m2 olan ANTİKKAPI A.Ş tarafından yaptırılan Taşıyıcı Sistemi Çelik Konstrüksiyon olan takriben 4 milyon Türk Lirasına mal olan inşaatın projelendirilmesi ve uygulamasının yapılması.

KALİTEİç & Dış MİMARİ